Reklama na witrynę z nożyczkami i nazwą lokalu
(SKU: 20050-nw)240,00 zł
Rozmiar: 50 cm x 50 cm
Opis
Naklejka na witrynę z motywem nożyczek to doskonały sposób na reklamę salonu fryzjerskiego. Elegancka okleina wykonana na mlecznej folii z efektem piaskowanego szkła prezentuje się profesjonalnie i przyciąga uwagę przechodniów. Na naklejce znajdą się wszystkie najważniejsze informacje – nazwa firmy, godziny otwarcia oraz numer telefonu. Dzięki temu Twoi klienci z łatwością odnajdą Twój salon i będą mieli szybki dostęp do kontaktu. To praktyczna i stylowa reklama na okno, która podkreśla charakter i profesjonalizm Twojego lokalu.
Naklejka wykonana jest z folii z efektem piaskowania szkła w mlecznym kolorze. Dla lepszej trwałości wydruk jest zabezpieczony ochronnym laminatem. Naklejka jest montowana od zwenątrznej strony szyby.
Okleina na szyby jest trwała oraz odporna na czynniki atmosferyczne. Folia przepuszcza światło, jednak matuje szybę, przez co traci ona swoją przejrzystość. Naklejkę możemy wykonać pod wymiar Twojego okna. Projekt możemy spersonalizować pod Twoje potrzeby, dodając lub usuwając dane.
W uwagach do zamówienia wpisz dane jakie mamy umieścić na projekcie. Przed produkcją zamówienia otrzymasz projekt do akceptacji.











